Difference between revisions of "Main Page"

From EEVblog Electronics Resource Wiki
Jump to: navigation, search
(Resource Pages)
m (Reverted edits by 46.20.40.206 (talk) to last revision by 173.231.115.58)
Line 1: Line 1:
Prawdziwe do zwiększenia obecnych pracowników. Kościec sekcja ma tendencję do pracowników X robi zadania Y. Mnogość zadań Y uzyskać nader obszerny stan wiedzy specjalistycznej, w celu nie na odwrót administrować a [http://katalogowanie.co.pl katalogowanie.co.pl] na akceptowalnym poziomie, jakkolwiek i do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Ten stan wiedzy wymaga czasu, zasoby i test. Żaden z nich nie wydają się stanowić bogate w dzisiejszym korporacyjnym środowisku  Parlamentarzyści umożliwienie przedsiębiorstwom zwiększenia IT sztabów migiem, bez zbytnich kosztów natomiast fachowo.
+
== '''Welcome to the EEVblog Electronics Resource Wiki''' ==
2. Kierowanie IT będzie podminowany utratą kontroli, tj. w stanie spełniać szybkich zmian konfiguracji, absencja dostępu aż do ustawień zabezpieczeń, itp.  showstopper realne oraz uzasadnione obawy, pomimo tego jest dozwolone zminimalizować umów dobrze napisane, wspólnie uzgodnionych standardów tudzież nieustannie się rozwija specyfika adaptacja procesu. W kilku słowach mówiąc, MSP powinny posiadać wiedzę, ażeby wtaszczyć w najlepszych a wspólne procesy, które są bez trudu uzgodnione przez klienta. Opierając się na tym, niestandardowe procesy powinny istnieć wprowadzone w celu rozwiązania klientom wyjątkową działalność, opinie, uprzedzenia natomiast środowiska. Trwa proces iteracyjny procedury odwoławczej powinna dać możliwość, iż jest to działający sojusz dojrzewania w czasie.
 
3. Corporate wykonawczy będzie rozbiegany rzetelność / jakość. Przestój przypadkiem znajdować się mierzona w utratę dochodów, utratę szans, zakłopotania w rynku, zaś nawet w przypadku naruszenia bezpieczeństwa, ubywanie rentowności biznesu.
 
Ten trudność można.
 
  
<p>Kiedy okazuje się, że będziemy mieć dziecko to w większości wypadków jesteśmy przeszczęśliwi. Warto zaznaczyć, że przy pierwszym dziecku wszystko jest nowe. Wielu rzeczy trzeba się uczyć i kilka rzeczy trzeba przeżyć 1szy raz. Jedno jest jednak niezbite, że chcemy dla naszego dziecka jak najbardziej. Już od malucha staramy się dać mu w jaki sposób najwięcej i spędzać z nim w jaki sposób najwięcej czasu. Teraz jest bardzo wiele sposobności dla dzieci. Na przykład już od malutkiego można go zapisać do [http://www.pracowniamotylek.pl/ klubik malucha Poznań]. Warto zaznaczyć, że w tej chwili bardzo sporo rodziców, którzy wychowują małe dziecko, równocześnie pracuje. Dotyczy to częstokroć obydwojga rodziców. Jeszcze kiedyś w większości wypadków posiadamy zostawały w domu ze swoimi pociechami, a dzisiaj jest to coraz rzadsza sytuacja. Dookoła wiele się słyszy, że niezbyt duże dzieci bardzo szybko wszystko łapią. Powinno się podkreślić, że jest to prawda i już od malucha warto zacząć go uczyć np języków. Bez wątpienia nie jest to typowa nauka ale raczej zabawa z osłuchaniem. Uczęszczanie do klubu malucha umożliwi na spędzenie czasu pomiędzy innych dzieci , a ponadto rozwój naszego potomka. Kategorycznie warto zdecydować się na takie rozwiązanie, bo wówczas będziemy posiadać gwarancję, że nasz maluch się rozwija , a oprócz tego należycie spędza czas.  Dla dziecka i jego rozwoju kategorycznie bardzo ważne są takie zajęcia , a ponadto spędzanie czasu z innymi dziećmi. Prawie każdy rodzic, który nie ma możliwość poświęcić dużo czasu swojemu dziecku, powinien pomyśleć w tym momencie o takim rozwiązaniu.</p>
+
This resource site contains useful links and information related to all aspects of Electronics Engineering and associated electronics design.
 +
 
 +
Below is the '''BIG LIST''' of Resource pages, so from here you should be able to access every page.
 +
It is intended to keep this Wiki as "flat" as possible, meaning that all informational categories can be accessed directly from this main page.
 +
 
 +
This resource WIKI is EDITABLE BY YOU! If you want to add a new section or contribute, then please do so. Just click the Edit button.
 +
 
 +
PLEASE NOTE:
 +
To edit a page you will have to answer a SpamBot maths question on the end page.  
 +
Anonymous users cannot create new pages, ask Dave if you want a page added.
 +
Sorry about that, but Wiki's get targeted by SpamBots daily and will destroy this site within hours if it is not stopped.
 +
 
 +
== Resource Pages ==
 +
[[Electronics Related Blogs]]<br>
 +
[[Electronics Related Websites]]<br>
 +
[[Electronics People Active on Twitter]]<br>
 +
[[Electronics Companies Active on Twitter]]<br>
 +
[[Electronics related forums and mailing lists]]<br>
 +
[[Online Electronics Tutorials and Books]]<br>
 +
[[Electronics Books]] and magazines<br>
 +
[[Component Search Engines]]<br>
 +
[[Component Manufacturers]]<br>
 +
[[Component Distributors]]<br>
 +
[[Component Parametric Search Tables]]<br>
 +
[[Instrument Manufacturers]]<br>
 +
[[Instrument Distributors]]<br>
 +
[[Display Manufacturers]]<br>
 +
[[Embedded Programming Tips and Tricks for Beginners]]<br>
 +
[[PCB Manufacturers]] also SMD stencils<br>
 +
[[PCB Assemblers]] and related services (Device programming, cable assembly etc.)<br>
 +
[[PCB CAD programs]]<br>
 +
[[Electronics Design Services]]<br>
 +
[[Enclosure Manufacturers]]<br>
 +
[[Front Panel Engravers/Cutters/Makers]]<br>
 +
[[Tools, Soldering and Production equipment, Consumables suppliers]], PCB making equipment and supplies<br>
 +
[[Online references, utilities, calculators etc.]]<br>
 +
[[Service manuals and repair information]]<br>
 +
[[Electronics related gift ideas, T-Shirts etc.]]<br>
 +
[[Mechanical Parts Suppliers]]<BR>

Revision as of 13:28, 5 December 2013

Welcome to the EEVblog Electronics Resource Wiki

This resource site contains useful links and information related to all aspects of Electronics Engineering and associated electronics design.

Below is the BIG LIST of Resource pages, so from here you should be able to access every page. It is intended to keep this Wiki as "flat" as possible, meaning that all informational categories can be accessed directly from this main page.

This resource WIKI is EDITABLE BY YOU! If you want to add a new section or contribute, then please do so. Just click the Edit button.

PLEASE NOTE: To edit a page you will have to answer a SpamBot maths question on the end page. Anonymous users cannot create new pages, ask Dave if you want a page added. Sorry about that, but Wiki's get targeted by SpamBots daily and will destroy this site within hours if it is not stopped.

Resource Pages

Electronics Related Blogs
Electronics Related Websites
Electronics People Active on Twitter
Electronics Companies Active on Twitter
Electronics related forums and mailing lists
Online Electronics Tutorials and Books
Electronics Books and magazines
Component Search Engines
Component Manufacturers
Component Distributors
Component Parametric Search Tables
Instrument Manufacturers
Instrument Distributors
Display Manufacturers
Embedded Programming Tips and Tricks for Beginners
PCB Manufacturers also SMD stencils
PCB Assemblers and related services (Device programming, cable assembly etc.)
PCB CAD programs
Electronics Design Services
Enclosure Manufacturers
Front Panel Engravers/Cutters/Makers
Tools, Soldering and Production equipment, Consumables suppliers, PCB making equipment and supplies
Online references, utilities, calculators etc.
Service manuals and repair information
Electronics related gift ideas, T-Shirts etc.
Mechanical Parts Suppliers